בין אם אתם תושבי ירושלים וסביבותיה ובין אם אתם גרים בכל נקודה בישראל על פני המפה, אם אתם צריכים לרכוש מוצרי חשמל לבית או לעסק, כלי עבודה לטכנאים, מצלמות אבטחה או כל אלמנט שקשור לבית חכם, אנחנו הכתובת בשבילכם.

“עולם הטכנולוגיה והחשמל” היא החנות המובילה בישראל לרכישת הפריטים הללו כמו גם רבים אחרים, חנות שהגישה אליה נוחה ועם חנייה בשפע באזור, כך שכל חוויית הקנייה שלכם תהיה חיובית. בנוסף לחנות הפיזית ישנה חנות וירטואלית בה תוכלו לרכוש ולקבל את המוצרים שהזמנתם במהירות רבה לכל מקום.

הניסיון עושה את ההבדל!
אנחנו מקפידים על שירות לא פחות ממצוין ללקוחות שלנו והניסיון שלנו הוא מה שהופך אותנו למובילים בתחום. מעל 15 שנים של מכירת המוצרים הללו כמו גם התקנה וייעוץ ללקוחות מוסדיים, עסקיים או פרטיים הם מה שהופך אותנו לחנות מבוקשת כל כך. כל לקוח אצלנו הוא עולם ומלואו, מקבל את הסיוע הדרוש לו כדי שהוא יעשה את הבחירה הנכונה ביותר בשבילו.

אמינות בלתי מתפשרת!
כל המוצרים שלנו בחנות הם מוצרים של המותגים המובילים בתחומם וכאלו שיוצרו על ידי היצרנים הטובים ביותר ועוברים פיקוח קפדני בכל שלב ושלב עד שהם מגיעים לידיו של הלקוח. אמינות היא נר לרגלינו ואנו מקפידים על שקיפות מלאה מול הלקוח, בכל מה שנוגע למוצר, לתועלות שהוא יוכל להפיק ממנו וליכולות הטכניות שלו. חשוב לנו שהלקוחות שלנו ירגישו שיש על מי לסמוך, שיש “אבא ואימא” למוצרים שהם רוכשים ויש אל מי לפנות עם כל שאלה שעולה.

איכות ברמה הגבוהה ביותר!
אנו מוכרים מוצרים שעומדים בתקני האיכות הגבוהים ביותר על מנת שהם ישמשו את הלקוחות שלנו שנים ארוכות. כל מוצר נבדק ומאושר ורק אחר כך הוא מגיע אלינו, כדי שתהנו ממנו ומהתועלות שלו.

בטיחות מקסימלית!
מוצרי חשמל כמו גם כלי עבודה לטכנאים ופרטים אחרים חייבים להיות בטיחותיים על מנת שהעבודה עימם או השימוש בהם יהיו בטוחים. כל המוצרים שאנו משווקים עומדים בתקני הבטיחות הדרושים על מנת שתהיו רגועים ותוכלו להשתמש בהם.

שירות אישי ואדיב!
לא בטוחים מהן מצלמות האבטחה שיספקו לכם מענה מקיף? נשמח לסייע לכם. מתלבטים איך לאבזר את הבית שלכם כך שיהפוך לבית חכם? אנחנו המומחים בתחום ונשמח לספק לכם את כל המידע שאתם צריכים. אנו ב”עולם הטכנולוגיה והחשמל” לא מוותרים על שירות אישי ואדיב ברמה הגבוהה ביותר! כל לקוח מקבל מענה מלא לצרכים שלו ויוצא מרוצה.

מחירים אטרקטיביים!
אנו ב”עולם הטכנולוגיה והחשמל” עושים הכול על מנת שהמחירים יהיו אטרקטיביים עבורכם
והתשלומים יהיו נוחים לכם.

מעטפת פתרונות מלאה!
השירות שלנו ב”עולם הטכנולוגיה והחשמל” הוא לא רק של מכירת מוצרים אלא גם של התקנות בבית הלקוח או בעסק שלו, במידה ומדובר על מצלמות אבטחה, אמצעי כיבוי וכדומה. כל הפתרונות במקום אחד ובאיכות הגבוהה ביותר. אל תתפשרו על פחות מזה כי מגיע לכם, ואנחנו נדאג לתת לכם את זה.

אנחנו כאן בשבילכם!

השירותים שלנו דברו איתנו