שאלות נפוצות

יש לנו ניסיון של מעל ל-15 שנים בתחום ובעל החנות עבד כטכנאי ומתקין שנים ארוכות.

כמובן. אנחנו ב”עולם הטכנולוגיה והחשמל” מקפידים קודם כל על בטיחות. כל מוצרי החשמל והרכיבים אותם אנו מציעים עומדים בתקני הבטיחות המחמירים ביותר.

כי אצלנו הלקוח ושביעות הרצון שלו הם מעל לכל. אנחנו לא מתפשרים עם שום דבר ורוצים לתת לכם תמורה מלאה לכסף שלכם. אנחנו מקפידים על אמינות גבוהה, על מוצרים איכותיים ועל מחירים מעולים!

יש לנו מגוון רחב של מצלמות אבטחה, לבית או לעסק. אנו נייעץ לכם ונציע לכם את המצלמות הנכונות לכם בהתאם לצרכים שלכם.

מרכיב חשוב בהתמחות שלנו הוא הפיכת בית רגיל לבית חכם, שילוב של מערכות מתקדמות יחד עם מוצרי החשמל הרלוונטיים.

אכן. אנחנו מציעים לכם את המוצרים אך מספקים גם שירותי התקנה בכל מה שנוגע למערכות אזעקה, גילוי אש, בית חכם ועוד.

אנחנו מספקים מוצרי חשמל גם לבית וגם לעסק כמו שואבי אבק וקומקומים חשמליים לצד קופות רושמות וכל מוצר חשמלי אחר שאתם צריכים בין אם הוא לבית ובין אם הוא לעסק.

פשוט מאוד. מאות לקוחות מרוצים ששירתנו במהלך השנים יעידו על אמינות גבוהה ואיכותית בלתי מתפשרת.

בעל העסק היה בעברו טכנאי ומתקין ויש לו ניסיון של עשרות שנים בתחום. הוא בעל כל ההסמכות הרלוונטיות ויש לו ולצוות החנות את היידע הדרוש על מנת לתת לכם פתרונות מקיפים.

החנות הפיזית שלנו היא בירושלים אך אנו מפעילים גם חנות און ליין בה תוכלו לרכוש ולקבל את המוצרים עד לפתח הבית.

כל מה שאתם רוצים לדעת על “עולם הטכנולוגיה והחשמל” – איך מגיעים לחנות, מי עומד מאחוריה, מה תוכלו למצוא בחנות ואיך היא יכולה לשרת את הבית או העסק שלכם. בנוסף, תוכלו לקבל מידע על התקנות והאתר משמש גם כחנות וירטואלית בה ניתן לרכוש בכמה הקלקות.

צריך כרטיס אשראי של אחת החברות הישראליות כמו גם אישור שלה, ומי שרשאי לרכוש באתר חייב להיות בן 18 לפחות.

אכן, יש אפשרות להיות חבר מועדון ולקבל מחיר מיוחד ובשביל זה צריך להיות רשום ככזה. “עולם הטכנולוגיה והחשמל” מתחייבת לשמור את פרטיו של חבר המועדון בעל כרטיס האשראי אך אין היא אחראית במקרה של פריצה בלתי חוקית לאתר.

כעיקרון, כל רכישה באתר מתבצעת בתשלום אחד אלא אם כן ישנה אפשרות אחרת בפירוט המוצר עצמו.

במידה ובתוך 21 ימים החבילה לא הגיעה לסניף הדואר הקרוב למקום מגוריו של הלקוח, הוא יהיה זכאי לבטל את העסקה ולקבל את מלוא כספו בחזרה. לאחר שהלקוח יקבל את כספו בחזרה לא יהיו ללקוח כל טענה או תביעה כנגד “עולם הטכנולוגיה והחשמל”.

מוצר יכול להישלח ללקוח בדואר שליחים כמו כן ניתן יהיה לאסוף את החבילה מהחנות בתיאום מראש ובדיקת הזמינות במלאי החנות בלבד. האחריות על מסירת פרטי משלוח נכונים ומדויקים הינה על הלקוח. 

ישנה אחריות, אך היא של היבואן או היצרן והאחריות של “עולם הטכנולוגיה והחשמל” היא עד גובה מחיר המוצר.

ניתן להחזיר בתוך 14 ימים ועם החשבונית המקורית במידה והמוצר באריזתו המקורית ולא נעשה בו שימוש, ובמידה והלקוח סיפק את כל פרטיו ואישר ל”עולם הטכנולוגיה והחשמל” להעביר אותם ליצרן/יבואן.

אכן. דמי הביטול הם 100 ₪ או 5% ממחיר המוצר הנמוך מבניהם ובכל מקרה מה שיקבע הוא חוק הגנת הצרכן סעיף 14ג’.

ישנם מצבים כאלו כמו טעות שנגרמה על ידי “עולם הטכנולוגיה והחשמל” בתיאור המוצר או תנאי המכירה, גורמים שאינם תלויים ב”עולם הטכנולוגיה והחשמל” ובגללם לא תהיה אפשרות לעמוד בתנאים ובמצבים נוספים המפורטים בתקנון. 

רוצים לדעת יותר? לקבל ייעוץ או הצעת מחיר?

אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל את כל המידע שאתם צריכים!

השאירו פרטים