אזעקה לבית

אזעקה לבית

פעם לא היה צורך באמצעי הגנה מתקדמים לבית. לא היו איומים כמעט והיו הרבה פחות פריצות וגניבות, מסיבה פשוטה – כי ברוב במקרים לא היה יותר מידי מה לגנוב… אבל אנחנו חיים בעולם מודרני, עולם בו כמעט לכל אחד, גם אם הוא לא מיליונר יש חפצים ייקרי ערך בבית כמו כסף, תכשיטים או מכשירים שונים, ובישראל יש גם איומים ביטחוניים באזורים מסוימים מה שמצריך במקרים רבים מערכת אזעקה לבית. היא עשויה לספק הגנה משמעותית ועם הטכנולוגיות המתקדמות שיש היום יחד עם ההיצע הגדול והאופציות השונות, לא צריך “לפשוט את הרגל” בשביל להתקין אותה. אז מה היתרונות של אזעקה לבית ואיך נבחר את המערכת הנכונה? הנה על קצה המזלג כמה דברים שחשוב לדעת.

אזעקה לבית – הכי בטוח, בבית

הבית הוא המקום בו אנחנו צריכים להרגיש הכי מוגנים, ולא משנה איפה אנחנו גרים או מה גודל הבית שלנו. התקנת מערכת אזעקה תתרום לתחושת הבטחון מה שכבר שווה את הכסף. בנוסף, היא תתריע מפני פורצים או מפני חורשי רעה אחרים כך שהיא תגן על יושבי הבית ועל החפצים בבית. יש מערכות מיגון ואבטחה שעושות את זה מצוין ורק צריך לדעת איפה לקנות אותן ומי יתקין אותן. היום המערכות הללו נשלטות מרחוק ואפשר לקבל גם התרעות על תנועות חשודות.

קבלת התרעה

אזעקה לבית היום צריכה להיות מחוברת לרשת אין שום סיבה שהיא לא תהיה כזו והיא עשויה לספק לנו התרעה בזמן אמת. איך זה עובד בפועל? גלאי נפח או גלאי וילון (שעליהם נרחיב תיכף) יעבירו את המידע הרלוונטי למערכת וזו תפעיל את האזעקה על מנת להניס את הפורצים ובמקביל היא גם תשלח התרעה לנייד, למייל, למוקד אבטחה או למה שמוגדר לה. גלאי נפח כשמו כן הוא, מזהה נפח בחלל שלא אמור להיות מה שאומר שיש בו גורם עוין ולעומתו, גלאי וילון מזהה האם יש מישהו שפתח את החלון כשהוא לא אמור להיפתח. בשורה התחתונה – שני אלו וגלאים אחרים יעבירו את המידע במהירות למערכת שגם תופעל וגם תעדכן.

שילוב עם מצלמות אבטחה

מערכת אזעקה אלחוטית יכולה להיות מחוברת  למצלמות אבטחה ככה שתקבלו תמונה של מה שקורה בבית שלכם במקרה הצורך. כשהיא תתריע תוכלו לראות מי נמצא בבית אבל גם כשלא וסתם יתחשק לכם. היום מערכת אזעקה לבית מומלצת היא כזו שאפשר בקלות לעקוב אחר מה שנעשה בבית. אפשר להציב מצלמות אבטחה בכל חלל שהוא ולהיכנס מרחוק באמצעות אפליקציה ייעודית.

כל מה שאתם צריכים לעשות הוא למצוא את החנות המתאימה, זו שתוכלו לסמוך עליה ועל השירות שלה, על ההתקנה של המערכת ועל כל מה שמסביב. אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר בשביל הבית שלכם. אין סיבה שהוא לא יהיה מאובטח כמו שצריך.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

סגירת נגישות