מצלמה אבטחה

מצלמה אבטחה

מצלמה אבטחה אנחנו חיים בעולם בו אנחנו מצולמים כל הזמן כשבמרבית המקרים אנחנו אפילו לא יודעים את זה. אנחנו נכנסים למשרד כזה או אחר למטרה כלשהיא, לקניון בשביל להסתובב עם הילדים, בחנות הנעליים בשביל לקנות זוג, בבית של חבר ואפילו ברחוב כשאנחנו סתם הולכים. מצלמת אבטחה היא היום משהו שיש בכל מקום, מהסיבה הפשוטה – כי היא כלי יעיל מאוד בשביל לדעת מה קורה ובשביל להרתיע וגם לתפוס גנבים או לפקח על אנשים שרוצים לפקח עליהם וכי המחירים היום מאפשרים כמעט לכל אחד לרכוש ולהתקין מצלמות אבטחה. אז מה אנחנו יודעים עליהן ולמה בכלל הן יעילות?

מצלמה לבית

מצלמת אבטחה אם כן יכולה להיות מותקנת בבית ולמעשה, יש היום המון בתים שבהם מותקנת מצלמה אחת או יותר, אם בגלל הרצון לדעת מה קורה בבית בשמן שלא נמצאים בו ולפעמים זה בגלל דרישה של חברת הביטוח. יש מצלמות אבטחה קטנות שאפשר למקם במקומות שונים בבית, ואלו היתרונות שלהן. קודם כל, אפשר לדעת מה קורה בבית כשלא נמצאים. היום אפשר להיכנס למצלמות מכל מקום באמצעות אפליקציה ייעודית ככה שאם אתם רוצים לדעת מה הילדים עושים בשבן שאתם בעבודה, זו דרך מעולה לדעת. כך גם אם משהו נעלם מהבית ויש חשד שהוא נגנב אפשר לראות מי היה בחלל ומי ביצע את הגניבה. המשטרה נעזרת מאוד במצלמות אבטחה ביתיות אחרי פריצות.

מצלמה לעסק

מצלמה אבטחה לא משנה איזה עסק יש לכם וכמה אתם נמצאים בו, לא תוכלו לראות מה קורה בו כל 24\7. לא תוכלו לראות מי לוקח ממנו דברים שהוא לא אמור לקחת, מיהם הפורצים אם ישנם ומהי תפוקת העובדים. מצלמת אבטחה לעסק מאפשרת לבחון צילומים אחורה במידה והעסק נפרץ וככה להגיע לפורצים ואם אתם רוצים לדעת מה קורה עם העובדים כשאתם לא נמצאים, האם הם עושים את עבודתם כמו שצריך או שלא עם מצלמות אבטחה תוכלו לדעת בקלות. גם כאן, אפליקציה לנייד תאפשר לכם לקבל תמונת מצב בקלות רבה.

מצלמה אבטחה כחלק ממערכת בית חכם

בית חכם הוא מושג נפוץ היום והוא מתייחס למכשירים שונים שיודעים “לדבר” זה עם זה, ואפשר לשלוט בהם מרחוק באמצעות הרשת. מצלמה אבטחה גם היא יכולה “לדבר” עם ציוד אחר והיא בהחלט חלק מבית חכם. כך למשל מצלמת אבטחה יכולה להיות מקושרת למערכת האזעקה של הבית, לחלון החשמלי ( כי המערכת צריכה לדעת מתי הפתיחה היא תקינה ומתי לא) ולעוד ציוד שיש בבית. בית חכם אלחוטי הוא בית שעובד ביעילות גבוהה יותר ומצלמות האבטחה הן בהחלט חלק ממנו. כל מה שאתם צריכים זה למצוא את החנות הנכונה לרכוש בה את המצלמות ואת שאר הציוד, חנות שתספק לכם גם מתקין שיעשה עבודה לא פחות ממושלמת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

סגירת נגישות