Pal wintec

Pal wintec

Pal wintec הינה חברה ישראלית, הפועלת בתחום מערכות הטלפוניה, אינטרקום ובקרות כניסה מאז שנת 2000. יתרונם הגדול של מוצרי החברה הוא באמינותם וביכולת החברה לספק שירות ותמיכה. מוצרים אלה הינם החדשניים ביותר ויכולים לעמוד בדרישות הלקוחות באופן ספציפי וכך גם לעמוד בתחרותיות השוק. כדאי לזכור שבאמצעות רכישת מוצרים המוגדרים ככחול לבן, ניתן לחזק את הכלכלה המקומית מחד ולזכות בהורים צמודים למוצר שרכשתם הבאים לידי ביטוי באחריות ותמיכה מיידיים, מהירים ונגישים.  

מוצרי Pal wintec
חברת Pal wintec מייצרת מגוון מוצרים לרבות קודנים, אינטרקום וטלפוניה. מבין מגוון מערכות האינטרקום הקיימות, ניתן למצוא מוצרים אשר הנראות שלהם תוכל להשתלב בכל בית כמו ARENA 551 KTV / C  פאנל נירוסטה כולל מצלמה משולב לחצן מואר,  ARENA 561 MULTI / C פאנל נירוסטה כולל מצלמה משולב קודן מואר או  K 2-1 לחצן יציאה מתכתי תחת הטיח ללא מגע. לכל מוצר שלא תבחרו, יש אחריות למשך כ-24 חודשים והוא נושא את אישור מכון התקנים ומשרד התקשורת. יש לבדוק את הקישור למצלמות או לכל אביזר משלים אחר שתחפצו בו.

בנוסף ניתן למצוא גם יחידת אודיו עבור מערכת T 312 SIP IP  ,קורא ביומטרי, קודנים ואף מוצרים משלימים כמו שנאים (למשל שנאי 12V AC 1.5A או שנאי 12V DC 5A ) ומיישר זרם. 

חשיבות מוצרי Pal wintec

מערכות אינטרקום צוברות היום פופולאריות רבה, בין אם מדובר על בתים פרטיים ובין אם מדובר על בניינים משותפים, משרדים ועסקים. כאשר חללי המגורים או העבודה הולכים ונהיים גדולים יותר והמבנים מורכבים יותר כך יש צורך בתקשורת שתהיה נוחה יותר לכלל המשתתפים. באמצעות האינטרקום ניתן לוותר על מנעולים ומפתחות ועדיין לשמור על רמת אבטחה גבוהה ואפשרות כניסה רק למורשים ומוזמנים. 

מגוון הקודנים המיוצרים על ידי Pal wintec יכולים להיות משולבים בחללים השונים, על פי הצורך והדרישה הספציפית של הלקוח. מבין הקודנים ניתן למצוא קודן מתכתי מואר IP 65  עם לחצן קריאה, קודן וקורא קירבה מתכתי מואר PK – 9 IP 65, או קורא ביומטרי וקודן מתכתי מואר על הטיח .BIO – 12 שימו לב להוראות ההתקנה של כל אחד מהקודנים והמערכות.

הפאנלים ומסכי האינטרקום מתחברים למרכזיות IP  ו/או אפליקציה בענן. כדי לחבר אותם באופן הטוב ביותר, כדאי להתייעץ עם מומחי החברה והמתקינים המורשים. גם את מסכי הטלוויזיה, כמו L – 600 מסך 7 אינטש לחצני מגע משולב שפופרת או mega city 50 פאנל לינוקס משולב מסך מגע 5 אינטש עם זיהוי פנים כולל מצלמה, יש לחבר לאפליקציה הייעודית. הגדרות המוצרים השונים ניתנות לשינוי באמצעות תיכנות, כך שנדרש ידע מקצועי וניסיון בתחום זה. היתרון הגדול הטמון במוצרים של חברה ישראלית היא התמיכה והורדת הוראות ההתקנה שיכולה להיעשות בעברית לנוחות הלקוחות המקומיים. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

סגירת נגישות